Refinancování hypotéky Refinancování hypotéky Proměňte svou hypotéku... refinancování hypotéky Hypotéka na refinancování .cz - Refinancování hypotéky
Hypoteční kalkulačka - refinancování hypotéky Hypoindex - Refinancování hypotéky

Nalézt optimální řešení není vždy jednoduchá záležitost. Výběr banky je ovlivněn především tím, co od refinancování hypotéky očekáváte. Pokud je Vaším primárním přáním nejnižší úroková sazba, naši hypoteční makléři Vám rádi spočítají hypotéku u všech dostupných bank. Upozorní Vás také na případné vedlejší náklady (životní pojištění, poplatky apod.).

Někdy pro Vás může být důležité snížení či přerušení splátek, možnost kdykoliv úvěr splatit a nebo refinancovat zpět již vynaložené vlastní prostředky. V takových případech je dobrá rada profesionála nezbytná.

Výše hypotéky (celé koruny):
Doba splatnosti (celé roky):
Úroková sazba (aktuální sazby zde):
Výsledná splátka:

Při refinancování hypotéky je potřeba uvážit související náklady. A to jak finanční, tak časové. Některé banky stále účtují poplatek za vyřízení úvěru či vyžadují znalecký odhad.

Svěříte-li se však do rukou odborníka, vyřídí za Vás veškeré papírování a nabídne Vám refinancování hypotéky za takových podmínek, kdy neplatíte žádné poplatky, odhad, ani nemusíte znovu prokazovat příjmy.

Jméno:
E-mail:
Mobil:
Město:
Vzkaz:
Datum a čas:
Termín schůzky Vám potvrdíme na Vámi zadaný kontakt.
Výše hypotéky (nesplacený zůstatek):
Vaše současná banka:
Sazba nabízená současnou bankou (pokud znáte):
Platil(a) jste vždy řádně své splátky:
Vaše telefonní číslo:
Váš e-mail:
Refinancování hypotéky - hypotéka na refinancování .cz Refinancování hypotéky - hypotéka na refinancování . cz