Refinancování hypotéky Refinancování hypotéky Proměňte svou hypotéku... refinancování hypotéky Hypotéka na refinancování .cz - Refinancování hypotéky
Hypoteční kalkulačka - refinancování hypotéky Hypoindex - Refinancování hypotéky

Patříte ke šťastlivcům, kteří měli nízkou úrokovou sazbu z minulých let? Co dělat, když Vám Vaše banka nabídne podstatně vyšší splátky, než jste byli doposud zvyklí? Jak tedy výši splátek udržet na uzdě?

Způsobů je hned několik:

1. Refinancujte hypotékou s nižší úrokovou sazbou. Naši hypoteční odborníci Vám rádi poradí, která banka aktuálně nabízí nejvýhodnější podmínky pro refinancování hypotéky. Pokud jste měli dříve tzv. „100% hypotéku“, je možné, že dnes již splňujete podmínky pro „standardní hypotéku“ a úroková sazba se tak může podstatně snížit.
2. Prodlužte si dobu splatnosti hypotéky. Pokud jste měli splatnost staré hypotéky například 20 let, nová hypotéka na refinancování Vám umožní rozložit splácení až na 30 let (maximálně však do 70 let věku) a tak snížit měsíční zatížení Vašeho rozpočtu.
3. Ušetřete na vedlejších nákladech. Požaduje po Vás stará banka životní pojištění, pojištění schopnosti splácet úvěr nebo příplatky za služby, které stejně nepoužíváte? Vyberte si takovou hypotéku, která Vás nenutí platit za něco, co nechcete.
4. Splaťte z úspor část hypotéky. Máte-li našetřeno, můžete při změnách fixace bezplatně umořit část úvěru a jednoduše tak snížit měsíční splátky.
5. Refinancujte hypotékou, která Vám umožní snižovat a zvyšovat měsíční splátky podle Vašich potřeb. Existují také hypotéky, které Vám po refinancování umožní začít splácet až za rok a později třeba i několik měsíců přerušit splácení.

Neváhejte a obraťte se na naše hypoteční odborníky. Nejrychlejší a bezplatná konzultace je pro Vás dostupná každý den na telefonním čísle 608 444 080.

Výše hypotéky (celé koruny):
Doba splatnosti (celé roky):
Úroková sazba (aktuální sazby zde):
Výsledná splátka:

Některé banky nechávají zaslání návrhu nové sazby až na poslední chvíli, proto se vyplatí informovat se o aktuálních možnostech předem. Ideální doba je alespoň 5-6 týdnů před koncem doby fixace.

Prosím, využijte kontaktního formuláře a domluvte si schůzku s naším hypotečním odborníkem. Vaši novou hypotéku můžeme vyřídit kdekoliv v rámci celé ČR.

Jméno:
E-mail:
Mobil:
Město:
Vzkaz:
Datum a čas:
Termín schůzky Vám potvrdíme na Vámi zadaný kontakt.
Výše hypotéky (nesplacený zůstatek):
Vaše současná banka:
Sazba nabízená současnou bankou (pokud znáte):
Platil(a) jste vždy řádně své splátky:
Vaše telefonní číslo:
Váš e-mail:
Refinancování hypotéky - hypotéka na refinancování .cz Refinancování hypotéky - hypotéka na refinancování . cz