Refinancování hypotéky Refinancování hypotéky Proměňte svou hypotéku... refinancování hypotéky Hypotéka na refinancování .cz - Refinancování hypotéky
Hypoteční kalkulačka - refinancování hypotéky Hypoindex - Refinancování hypotéky

Využijte zkušenost a bezplatné poradenství našeho týmu odborníků na refinancování hypotéky. Rychle a ochotně Vám poradí. Pokud si budete přát, vybranou hypotéku Vám zajistí a vyřídí za Vás i nezbytné „papírování“.

Refinancování hypotéky krok za krokem:

1. Informativní schůzka či rychlá telefonická konzultace – vyberte si místo a čas, zajistíme Vám refinancování hypotéky kdekoliv v rámci ČR. Hypoteční makléř Vás seznámí s aktuální nabídkou všech hypotečních bank. Nyní se můžete v klidu rozhodnout, jestli se Vám vyplatí refinancovat stávající hypotéku.
2. Pokud úroková sazba nabízená Vaší bankou není dostatečně výhodná, můžete se pokusit požádat banku o zlepšení nabídky. Držíte-li v rukou nabídku hypotečních makléře, jedná se Vám lépe. Pokud Vás ani vylepšená nabídka neuspokojí, makléř Vám zdarma vyřídí hypotéku na refinancování.
3. Kompletace dokumentů – hypoteční makléř Vám se vším poradí a většinu „papírování“ vyřídí sám. Mnoho hypotečních bank nabízí pro refinancování hypotéky zvýhodněné podmínky (vyřízení bez poplatků, bez nového odhadu apod.) a k vyřízení úvěru pak stáčí jen pár podkladů.
4. Schvalování úvěru a podpis úvěrové smlouvy – hypoteční banka dokumenty posoudí a po schválení úvěru je připravena nová smlouva refinancování hypotéky. Hypoteční makléř s Vámi překontroluje správnost úvěrové smlouvy, vysvětlí Vám případné nejasnosti a doprovodí Vás do banky k podpisu.
5. Čerpání úvěru – již existující pojištění nemovitosti či případné životní pojištění stačí jen nově vinkulovat. V naprosté většině případů jej akceptuje i nová banka. Z nové hypotéky se splatí starý úvěr a původní banka se vzdá svého zástavního práva. Hypoteční makléř je Vám samozřejmě stále plně k dispozici, a proto Vás ani v této závěrečné fázi nečekají žádné starosti.
Výše hypotéky (celé koruny):
Doba splatnosti (celé roky):
Úroková sazba (aktuální sazby zde):
Výsledná splátka:

Některé banky nechávají zaslání návrhu nové sazby až na poslední chvíli, proto se vyplatí informovat se o aktuálních možnostech předem. Ideální doba je alespoň 5-6 týdnů před koncem doby fixace.

Prosím, využijte kontaktního formuláře a domluvte si schůzku s naším hypotečním odborníkem. Vaši novou hypotéku můžeme vyřídit kdekoliv v rámci celé ČR.

Jméno:
E-mail:
Mobil:
Město:
Vzkaz:
Datum a čas:
Termín schůzky Vám potvrdíme na Vámi zadaný kontakt.
Výše hypotéky (nesplacený zůstatek):
Vaše současná banka:
Sazba nabízená současnou bankou (pokud znáte):
Platil(a) jste vždy řádně své splátky:
Vaše telefonní číslo:
Váš e-mail:
Refinancování hypotéky - hypotéka na refinancování .cz Refinancování hypotéky - hypotéka na refinancování . cz